język polski język angielski język czeski

Dla miłośników prac domowych, gotowania

Kuchnia to serce każdego gospodarstwa domowego. Natłok obowiązków, brak czasu skłania nas do szybkiego przygotowywania posiłków. Pośpiech może prowadzić do popełniania błędów, czego efektem są często skaleczenia na palcach u dłoni.

 

Dmuchaj na zimne

Bądź zawsze przygotowany na taką ewentualność i wyposaż swoją kuchnię w niezbędny zestaw do udzielania pierwszej pomocy w przypadku powstania ran ciętych np. nożem. Polecanym rozwiązaniem jest zestaw HANDSpro, który w pełni zabezpieczy dłonie. Składa się z wodoodpornych, przepuszczających powietrze elastycznych plastrów w różnych kształtach, co zapewnia odpowiednie dopasowanie się do palców i nie ogranicza ruchu. Dlatego nie będziesz musiał  przejmować się, że założony plaster odklei się po kontakcie z wodą lub zmniejszy swobodę ruchu, a tym samym w pełni skoncentrujesz się na praktycznych aspektach gotowania.

Rany cięte są najczęściej  bolesne i mocno krwawią, dlatego każdy plaster wyposażony jest we wkład chłonny z nieprzywierającą warstwą, która absorbuje nadmiar krwi zapewniając skuteczną i bezbolesną zmianę opatrunku.  Korzystając z plastrów HANDSpro ciesz się z każdej chwili spędzonej w kuchni bez obaw o swoje bezpieczeństwo. 

Aby ułatwić aplikację plastra na palce, zapoznaj się z obrazkową instrukcją użytkowania: 

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 6 kwiecień 2021
Dla miłośników prac domowych, gotowania