język polski język angielski język czeski

Pokoloruj ból – bezpieczeństwo podczas zabaw

Każdy rodzic dba o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa swoim dzieciom. Obok radości, skutkiem zabawy może być jednak także nieprzewidziana kontuzja, zranienie lub skaleczenie. Dzieci to "żywe srebro".

 

Gdy się nie przewrócisz, to się nie nauczysz

Zgodnie z powtarzaną z pokolenia na pokolenie dewizą, proces dorastania pełen jest wynikających z nieprzebranej ciekawości świata kontuzji. Im bardziej energiczne dziecko, tym większa radość, a zarazem konieczność przygotowania się na szybką rodzicielską reakcję w przypadku ewentualnych skaleczeń i zadrapań. Jeśli twoje dziecko lubi spędzać czas na placu zabaw skorzystaj z naszej podpowiedzi i na każdy spacer zabieraj zestaw plastrów KIDSpro! Są praktyczne i zaprojektowane z myślą o dzieciach. Dzięki miękkiemu i elastycznemu podłożu dopasowują się do kształtów ciała zapewniając swobodę ruchów przy prawidłowym zabezpieczeniu miejsca aplikacji. Mikroporowata struktura plastra zapewnia odpowiednią wymianę gazową nie prowadząc do pojawienia się maceracji naskórka i eliminując ryzyko podrażnień skóry. Kolorowe, skupiające uwagę nadruki na plastrach wywołają uchmiech na twarzy każdej dziewczynki i chłopca ułatwiając „uśmierzenie” bólu. 

AQUApro dla młodych pływaków

Jeśli twoje dziecko uczęszcza na pływalnię, ma stały kontakt z wodą, uprawia sporty wodne najlepsze rozwiązanie, w przypadku skaleczenia, to zestaw AQUApro. Komplet składa się z plastów odpornych na działąnie wilgoci, "oddychających" za sprawą cienkiej, mikroporowatej struktury z nieprzywierającym wkładem chłonnym zapewniając skuteczną i bezbolesną zmianę opatrunku.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich

Jeśli szukasz bardziej uniwersalnego rozwiązania wybierz zestaw FAMILY pro lub UNIVERSAL. Każdy z nich umożliwi, w razie zranienia, udzielenie pierwszej pomocy mniejszym i większym członkom rodziny.  Sprawdzi się w każdej niepożądanej sytuacji. 

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 1 kwiecień 2021
Pokoloruj ból – bezpieczeństwo podczas zabaw