język polski język angielski język czeski

Zawsze pod ręką – niezbędny zestaw do torebki lub plecaka

W natłoku codziennych obowiązków, wielu spraw do załatwienia zadbajmy o to, aby nasza torebka lub plecak wyposażony był w niezbędny zestaw S.O.S. składający się z plastrów na mikroporowatej cienkiej folii w kolorze cielistym z nieprzywierającym wkładem chłonnym.

 

 

Tajemnica kobiecej torebki...

Dzięki tej technice, plastry dopasowują się do kształtów ciała zapewniając swobodę ruchów,
a odpowiednio zabezpieczony wkład chłonny zapewnia bezpieczną i bezbolesną zmianę opatrunku. Specjalnie zaprojektowane wąskie opakowanie bez problemu zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce. Zdecydowana większość otarć może być z powodzeniem zaopatrzona w warunkach domowych. Dlatego nie będziesz przejmować się, gdy zdarzy się nieprzyjemny wypadek, będziesz mieć zawsze niezbędne produkty do pierwszej pomocy pod ręką.

Cierp, będziesz piękna?

Nasze stopy narażone są na szereg zagrożeń w codziennym życiu. Pod wpływem stosowania nieodpowiedniego obuwia, niepoprawnego chodzenia lub wrodzonych, bądź nabytych wad układu kostnego stopy poddawane są silnym fizycznym naciskom. Najczęściej pojawiającym się zagrożeniem są otarcia pojawiające się w rezultacie kontaktu skóry z szorstką powierzchnią. Nawet niepozorne urazy mogą prowadzić do powstawania zrogowaceń i stanów zapalnych. Zaniedbana rana może ulec zakażeniu i zropieniu dlatego istotne jest, aby odpowiednio ją zabezpieczyć. Zdecydowana większość otarć może być z powodzeniem zaopatrzona w warunkach domowych. 

Jeśli zakładasz buty na gołe stopy, lubisz chodzić w pantoflach na wysokich obcasach plastry S.O.S są idealnym rozwiązaniem na pojawiające się dolegliwości skóry stóp. W miejscu gdzie but jest za ciasny lub za duży może dojść do bolesnego otarcia powierzchni stopy, w efekcie pojawi się zaczerwienie i pieczenie. Często są to powierzchowne otarcia naskórka, zazwyczaj niegroźne lecz sprawiające duży dyskomfort oraz ból. 

Piękna, mądra i przygotowana!

Ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć uszkodzony naskórek, aby nie doprowadzić do większego urazu i zainfekowania powstałej rany. Po dokładnym oczyszczeniu, osuszeniu
i zdezynfekowaniu otarcia, w procesie leczenia pomoże odpowiednio zaprojektowany zestaw S.O.S. Plastry charakteryzują się miękką elastyczną i oddychającą strukturą zapewniającą odpowiednią przepuszczalność powietrza, co wpływa na przyspieszenie procesu gojenia się rany.

Ostatnia aktualizacja: Poniedziałek, 27 wrzesień 2021
Zawsze pod ręką – niezbędny zestaw do torebki lub plecaka