język polski język angielski język czeski

Baza wiedzy

Zawsze pod ręką – niezbędny zestaw do torebki lub plecaka

W natłoku codziennych obowiązków, wielu spraw do załatwienia zadbajmy
o to, aby nasza torebka lub plecak wyposażony był w niezbędny zestaw S.O.S. składający się z plastrów na mikroporowatej cienkiej folii w kolorze cielistym z nieprzywierającym wkładem chłonnym.

więcej

Dla skór wrażliwych, reaktywnych, skłonnych do alergii

Skóra wrażliwa to problem, z którym boryka się co drugi człowiek, często szukając pomocy w gabinetach dermatologicznych oraz kosmetycznych. Skóra wrażliwa jest podatna na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych prowadzących do pojawienia się zaczerwienienia, świądu, pokrzywki, pieczenia, złuszczania naskórka lub innych nieprzyjemnych dolegliwości.

więcej

Dyskretne i niewidzialne

Powierzchowne otarcia naskórka zdarzają się każdemu. W przypadku wyjścia na wielką galę, ważnego spotkania biznesowego występujące otarcie może być nas dyskomfortem.

więcej

Pokoloruj ból – bezpieczeństwo podczas zabaw

Każdy rodzic dba o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa swoim dzieciom. Obok radości, skutkiem zabawy może być jednak także nieprzewidziana kontuzja, zranienie lub skaleczenie. Dzieci to "żywe srebro".

więcej

Dla miłośników aktywnego wypoczynku

Aktywny wypoczynek posiada dobroczynny wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne i psychiczne, ale również na aktywność społeczną zarówno ludzi młodych jak i starszych. Pozwala na skuteczne rekompensowanie strat związanych z wysoką aktywnością zawodową, a także nie prowadzi do izolacji osób od siebie.

więcej

Dla miłośników prac domowych, gotowania

Kuchnia to serce każdego gospodarstwa domowego. Natłok obowiązków, brak czasu skłania nas do szybkiego przygotowywania posiłków. Pośpiech może prowadzić do popełniania błędów, czego efektem są często skaleczenia na palcach u dłoni.

więcej

Domowa apteczka – niezbędne plastry w każdej sytuacji

Apteczka stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Regularnie sprawdzana zawartość i weryfikacja dat przydatności leków oraz opatrunków pozwoli nam uniknąć niepotrzebnego stresu w sytuacji, gdy pojawi się problem zdrowotny. Warto zaopatrzyć się w podstawowe środki pierwszej pomocy, aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo całej rodziny.

więcej