język polski język angielski język czeski

Dyskretne i niewidzialne

Powierzchowne otarcia naskórka zdarzają się każdemu. W przypadku wyjścia na wielką galę, ważnego spotkania biznesowego występujące otarcie może być nas dyskomfortem.

 

Co zrobić, aby właściwie zabezpieczyć ranę, a jednoczesnie nie denerwować się widocznością rzucającego się w oczy plastra?

Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie zastosowanie zestawu TRANSPARENT skomponowanego z dyskretnych plastów różnej wielkości. Transparentne podłoże umożliwia obserwację miejsca aplikacji, a nieprzywierający wkład chłonny zapewnia bezpieczną i bezbolesną zmianę opatrunku. Przeźroczysty materiał zapewnia ich niewidoczność, dlatego są odpowiednie do zabezpieczania ran w miejscach widocznych np. na dłoniach lub twarzy. Elastyczność materiału zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała, nie ograniczając swobody ruchów.

Dyskrecja i uniwersalność

TRANSPARENT to zestaw plastrów, które możemy stosować również jako standardowy opatrunek podczas zranienia w domu, pracy, ogrodzie. Może być on niezbędnym elementem każdej domowej apteczki pierwszej pomocy przedmedycznej. Ze względu na różnorodność kształtów oraz wielofunkcyjność - ochronę przed zanieczyszczeniami i kontaktem z wodą, zestaw stanowi dobre zabezpieczenie także podczas podróży i wycieczek.

Przezroczyste podłoże jest oddychające, paro przepuszczalne zapewniające odpowiednią wymianę gazową między skórą a środowiskiem zewnętrznym przyspieszając tym samym proces gojenia się rany i nie prowadząc do uszkodzeń, maceracji naskórka.

Ostatnia aktualizacja: czwartek, 1 kwiecień 2021
Dyskretne i niewidzialne